Древоделя
+380 (68) 525-05-05
Вітрина
Контакти
Древоделя
Контактна особа:
Окаринський Богдан
Телефони:
+380 (68) 525-05-05 доб. 0693248
E-mail:
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, с. Біла, вул. Сагайдачного, 3 на мапі
Графік роботи:
Пн-Пт 10:00 - 19:00 Сб 10:00 - 15:00 без перерв;
Нд вихідний
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Дерев’яні іграшки та предмети декору на новорічну тематику, купити які пропонує вітчизняний виробник

Дерев’яні іграшки та предмети декору на новорічну тематику, купити які пропонує вітчизняний виробник

Новий рік – це свято, якого з нетерпінням чекають і дорослі, і малюки. З приходом цієї пори усі очікують звершення чогось надзвичайного, прекрасного, казкового. Тому люди прагнуть якось по-особливому прикрасити оселі, бенкетні зали, можливо навіть кімнати у готелях. Досить популярними сьогодні іграшками на ялинку є аксесуари із дерева. Ними оздоблюють не лише зелену лісову красуню, а й прикрашають полички, розвішують під стелею, а більші вироби розставляють по куточках приміщення.

Для багатьох людей дерев’яні іграшки від виробника мають й дещо іншу цінність: у 1960-1980-х роках такі прикраси були настільки популярними, що не вважались якоюсь дивиною. Сьогодні це все більше унікальні та оригінальні, можливо навіть автентичні вироби. Тим паче, що в наш час надзвичайно модний екостиль, для дотримання якого багато товарів пропонує інтернет-магазин «Древоделя». Тому люди, котрі переживають ностальгію за колишніми часами, та ті, кому не байдуже навколишнє середовище все частіше обирають ялинкові іграшки із натуральної деревини.

Переваги святкового декору з дерева

Інтуїтивно люди асоціюють дерево із чимось теплим та комфортним. У багатьох подібне враження склалось ще в дитинстві, коли вони їздили в село до бабусі та дідуся. І сьогодні, коли нас оточують комп’ютери, пластик, котрий неможливо утилізувати та ще багато чого штучного, так хочеться поєднатись із природою, оточити себе чимось натуральним. Саме дерево вважається одухотворенням невинності, чистоти її Величності природи. Саме тому люди в Україні купують новорічний дерев’яний декор, котрий характеризується наступними перевагами:

  • ялинки для різдвяних подарунків, сніжинки-етажерки та інші вироби є цілком безпечними, тому контактувати з ними можуть навіть немовлята;
  • іграшки із деревини надзвичайно тяжко зламати чи відгризти від них який-небудь елемент;
  • вироби не токсичні та не втратять своєї форми при будь-яких впливах;
  • якщо сніговик, декоративні ялинки чи будь-які інші вироби стануть непридатними для подальшого використання, то їх можна без проблем утилізувати, не приносячи шкоди навколишньому середовищу.

У нашому інтернет-магазині можна придбати найрізноманітніший декор для оформлення новорічного інтер’єру у приміщенні. До того ж такі вироби стануть гарним подарунком для близьких людей.

Виробництво іграшок із дерева

Для виготовлення дерев’яних новорічних прикрас майстри використовують лише натуральну деревину та високоякісні матеріали, розчини для її обробки. Кожен етап виробництва строго контролюється, саме тому усі вироби відрізняються надзвичайно високою якістю. Усі прикраси відповідають нормам екологічної безпеки, тому можна зовсім не хвилюватись на рахунок якості придбаного товару. Заходьте в наш магазин та обирайте різдвяно-новорічні декорації – прикраси для дверей та ялинки, полички та етажерки, вішалки, підноси та багато чого іншого. Ми впевнені, що покупкою будете задоволені!

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх