Древоделя
+380 (68) 525-05-05
Вітрина
Контакти
Древоделя
Контактна особа:
Окаринський Богдан
Телефони:
+380 (68) 525-05-05 доб. 0693248
E-mail:
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, с. Біла, вул. Сагайдачного, 3 на мапі
Графік роботи:
Пн-Пт 10:00 - 19:00 Сб 10:00 - 15:00 без перерв;
Нд вихідний
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Дерев’яні подарунки на п’яту річницю шлюбу, замовити котрі можна у нашій компанії гуртом та вроздріб

Дерев’яні подарунки на п’яту річницю шлюбу, замовити котрі можна у нашій компанії гуртом та вроздріб

Через п’ять років після укладання шлюбу сім’я святкує дерев’яне весілля. Для молодих чоловіка та дружини це досить поважна дата. Існує думка, що почуття та відносини переплелись, наче гілки та коріння дерев. Шлюб стає міцним, надійним, тому його й порівнюють із твердою деревиною. Саме через це й презенти на дерев’яне весілля парі слід купувати із дерева.

Проживши п’ять років у шлюбі, пари часто мають дитину або й двоє, власне житло. Ось тому презенти краще обирати корисні, такі, щоб стали потрібними малюкові або його батькам. Це не обов’язково має бути щось коштовне, підійде навіть маленький сувенірчик. Чудовий асортимент дорогих та бюджетних подарунків із дерева від виробника представлений у інтернет-магазині «Древоделя».

Варіанти подарунків з дерева для дружини

Чоловікові варто заздалегідь обрати подарунок своїй половинці. Хоч за п’ять років вдома зібралось безліч усіляких дрібниць, однак жодна із жінок не відмовиться від чергового презента. Дарувати дозволяється усе, окрім дерев’яної качалки, адже це вважається недоброю прикметою.

Найпопулярнішими подарунками із натуральної деревини, котрі можна придбати в Україні є:

  • кашпо для квітів;
  • декоративні підноси;
  • красивий консольний столик;
  • гарні підставки для квітів;
  • дзеркало у дерев’яній рамі;
  • кухонний ящичок.

Не обов’язково замовляти подарунок із натуральної деревини. Можна обрати щось, що має безпосереднє відношення до дерева. До прикладу, саджанці молодих дерев, кімнатні рослини в гарному горщику чи кашпо.

Що з дерев’яних виробів обрати для чоловіка

Жінці слід також наперед обдумати, що вибрати в подарунок коханому. Сувенір має бути не лише оригінальним, але й корисним та символічним. Можна придбати новенькі табурети на кухню, етажерку або новорічні прикраси, котрі у майбутньому слугуватимуть гарним оформлення для житла під час зимових свят.

Протягом п’яти років дружина напевне вивчила усі звички власного чоловіка, добре познайомилась із колом його інтересів. Опираючись на ці знання й варто обирати презенти. Якщо сім’я проживає у приватному будинку, то чоловікові можна купити набір дерев’яних ліхтариків для свічок. Він зможе прикрасити ними подвір’я або створювати романтичну атмосферу, коли проводитиме час наодинці із коханою.

Весільний декор з натуральної деревини від виробника «Древоделя»

Такі дерев’яні вироби як електричні ліхтарики чи латерни для свічок, кадки для квітів, підноси та підставки для вазонів слугуватимуть відмінним декором для оздоблення весілля у стилі кантрі, прованс, рустик чи еко. З їх допомогою можна створити неповторну фотозону, в якій захочеться сфотографуватися кожному гостеві. Молоді люди, котрі починають своє спільне життя із гармонійного єднання із природою, обов’язково будуть щасливими у майбутньому, доля завжди їм усміхатиметься, та подарує довгі роки прекрасного кохання.

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх