Древоделя
+380 (68) 525-05-05
Вітрина
Контакти
Древоделя
Контактна особа:
Окаринський Богдан
Телефони:
+380 (68) 525-05-05 доб. 0693248
E-mail:
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, с. Біла, вул. Сагайдачного, 3 на мапі
Графік роботи:
Пн-Пт 10:00 - 19:00 Сб 10:00 - 15:00 без перерв;
Нд вихідний
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Квіти та дерев’яні місткості для них в інтер’єрі приміщення (корисна інформація від виробника декоративних предметів)
Квіти та дерев’яні місткості для них в інтер’єрі приміщення (корисна інформація від виробника декоративних предметів)

Квіти та дерев’яні місткості для них в інтер’єрі приміщення (корисна інформація від виробника декоративних предметів)

Яке приміщення не декорувала б людина, вона завжди прагне до єднання з природою, тому намагається поставити у кімнаті хоча б один вазон чи вазу з живими квітами. Вони доречні не лише у приватних апартаментах, але й у залах кафе й ресторанів, номерах та холах готелів. Рослини позитивно впливають на організм та настрій, допомагають створити особливу атмосферу. А якщо обрати для них красиве оформлення, наприклад, дерев’яне кашпо чи флористичний кошик, то ефект буде ще кращим.

Розмір кімнат, їх освітленість та правильні флористичні ємності

Параметри приміщення – це найважливіша і найперша умова для розведення домашніх рослин. У кімнатах з низькими стелями не варто вирощувати високорослі дерева. Адже над їхніми верхівками буде надто мало місця і в міру того, як культура ростиме, вона деформуватиметься та, врешті-решт, захворіє. Аби вазони справді прикрашали, а не пригнічували навколишню обстановку, слід подбати про коректне освітлення.

Такі квіти як бегонія, декоративний кактус, фіалка гарно виглядатимуть на підвіконнях, дерев’яних консолях, кавових столиках, підвісних поличках із натуральної деревини. Розкидисті ж дерева у великих ящиках-кадках, квіти з крупним листям та пальми краще розташувати у світлому холі, коридорі з вікнами, одним словом там, де є вільна площа на підлозі.

Матеріал, із якого виготовлені горщики, кашпо та ящики є надзвичайно важливим для гарного вигляду рослин. Він безпосередньо впливатиме на їх розвиток та здоров’я. Коренева система разом із листям та гілками надзвичайно сильно потребує повітря. Тому рекомендується купувати лише дерев’яні ємкості. Віртуальний магазин «Древоделя» пропонує в Україні справді розкішний асортимент таких виробів. А саме:

  • ящики для квітів;
  • підставки одинарні;
  • горщики-контейнери, кадки;
  • корзини.

Усі ці товари виготовлені із натурального дерева, тому усі рослини почуватимуться у них якнайкраще.

Дизайн горщиків не має бути яскравішим, аніж самі рослини, аби не відтягувати на себе всю увагу. Якщо квітка відрізняється лаконічною формою, а листочки – однорідним зеленим забарвленням, то можна придбати ящички неонових кольорів із яскравими орнаментами. У решті випадків варто віддати перевагу простим кадкам та кашпо без лишнього декору, у нейтральній кольоровій палітрі.

Квіти та флористичні контейнери обираються для інтер’єру, а не навпаки

Горщики з рослинами доповнюють та завершують інтер’єр, тому при облаштуванні приміщення вазонами та композиціями слід дотримуватись певної міри. Якщо мова йде про житлову кімнату, то достатньо буде трьох кашпо чи однієї гарної підставки. Якщо оформлення кімнати дозволяє, то можна замовити модель з патиною чи розписом.

Більше ємностей з квітами потрібно у великому приміщенні - бенкетному залі, їдальні, холі. У випадку із спальнею варто обмежитись лише одним, максимум двома деревцями, адже одним людям може не подобатись запах сирого ґрунту, котрий з’являється після поливу рослини. Іншим мешканцям може забракнути повітря, адже культура «споживає» його цілодобово.

Флористичні товари від виробника «Древоделя» чудово пасуватимуть до інтер’єрів в екологічних та народних стилях. Переконайтесь в цьому самі!

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх