Древоделя
+380 (68) 525-05-05
Вітрина
Контакти
Древоделя
Контактна особа:
Окаринський Богдан
Телефони:
+380 (68) 525-05-05 доб. 0693248
E-mail:
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, с. Біла, вул. Сагайдачного, 3 на мапі
Графік роботи:
Пн-Пт 10:00 - 19:00 Сб 10:00 - 15:00 без перерв;
Нд вихідний
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Як доглядати за дерев’яними меблями, замовити які можна в нас за помірною вартістю
Як доглядати за дерев’яними меблями, замовити які можна в нас за помірною вартістю

Як доглядати за дерев’яними меблями, замовити які можна в нас за помірною вартістю

Дерев’яні меблі від виробника – це екологічні, гарні та естетичні предмети обстановки. Вони завжди в тренді та непідвладні віянням моди, часу. Однак, деревина представляє собою матеріал, котрий легко піддається впливу найрізноманітніших факторів навколишнього середовища, а тому, вирішивши придбати вироби з нього в магазині «Древоделя», потрібно знати як за ними доглядати, аби надовго зберегти первозданну привабливість. Незважаючи на те, що сучасні моделі обробляються спеціальними сумішами високої якості, все одно потрібно розуміти як забезпечити меблюванню найкращий догляд.

Базовий догляд та благодатний мікроклімат для меблів з дерева

Дуже часто меблі із дерева в Україні вибирають для облаштування кафе, ресторанних та готельних комплексів і, звичайно, ж житла. Тому рекомендується дотримуватись в приміщенні температури повітря не меншої, ніж 15 градусів. Але й надзвичайно високі показники термометра можуть нашкодити стільцям, табуретам та столам. Наприклад, через вплив опалювальних приладів може деформуватись покриття виробів.

Важливий і показник відносної вологості: якщо в приміщенні розташовані дерев’яні предмети меблів, то він повинен складати максимум 65%. Також варто слідкувати за тим, щоб моделі не знаходились надто довго під дією прямого сонячного проміння. Варто оберігати речі від пошкоджень механічного походження, різких поштовхів, ударів. Адже дерево – це м’яка порода, а тому на ньому легко можуть виникнути вм’ятини, подряпини.

Меблі з деревини потребують постійного догляду, тому щотижня слід протирати їх вологою та сухою тканиною. В ідеалі варто використовувати шматок замші або м’якої тканини. Час від часу можна очищати вироби спеціальними засобами без вмісту розчинників, абразивних речовин, аміаку. Для обробки поверхонь використовують віск, реп’яхову олію, оцет.

Як доглядати за фасадами дерев’яних меблів та скляними стільницями

При догляді за фасадами, виконаними із масиву дерева, як правило, дотримуються наступних правил:

  • очищуючи фасад, варто протирати деревину в напрямку орнаменту. Таким чином будуть видалені всі забруднення із пор матеріалу;
  • не можна для очищення використовувати пару;
  • для сухого очищення підходить пиловсмоктувач та насадка «м’яка щітка»;
  • на матеріал негативно впливає вода: якщо на поверхню потрапила волога, то її слід негайно витерти аби вона крізь шви не проникла всередину деревини.

Нерідко для столів із дерев’яною основою виготовляють скляні стільниці. На рахунок догляду за ними теж існують певні рекомендації. Так, можна обробляти таку поверхню звичайним засобом для очищення скла на основі нашатирного чи етилового спирту, а щоб виріб гарно виблискував – відполірувати його за допомогою сухої м’якої тканини.

На вітрині компанії «Древоделя» представлений великий вибір дерев’яних меблів – кухонних (обідніх) столів, журнальних столиків, консолей, табуретів, лавок, які сподобаються навіть найвибагливішим клієнтам, а їх вартість приємно здивує.

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх