Древоделя
+380 (68) 525-05-05
Вітрина
Контакти
Древоделя
Контактна особа:
Окаринський Богдан
Телефони:
+380 (68) 525-05-05 доб. 0693248
E-mail:
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, с. Біла, вул. Сагайдачного, 3 на мапі
Графік роботи:
Пн-Пт 10:00 - 19:00 Сб 10:00 - 15:00 без перерв;
Нд вихідний
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Переваги дзеркал у дерев’яних рамах та їх використання в інтер’єрі (поради компанії "Древодєля")
Переваги дзеркал у дерев’яних рамах та їх використання в інтер’єрі (поради компанії "Древодєля")

Переваги дзеркал у дерев’яних рамах та їх використання в інтер’єрі (поради компанії "Древодєля")

Існують певні речі, без котрих неможливо уявити жоден інтер’єр і дзеркала вважаються саме такими предметами. Їх використовують у найрізноманітніших декоративних напрямках. Окрім свого головного призначення вони виконують ще й додаткові функції. І не важливо, яке приміщення оформлюється: квартира чи ресторан, приватний будинок чи бар, дзеркало обов’язково повинно бути присутнім у його оздобленні.

Переваги дзеркал у дерев’яних рамах

Сьогодні неймовірної популярності набирають дзеркала у рамах із дерева, саме такі, які виготовляються в Україні майстрами компанії «Древоделя». Такі вироби мають найрізноманітніші параметри, дизайн та форми. Окрім цього такі вироби мають декілька суттєвих переваг.

  • Кожна порода деревини відрізняється тим чи іншим кольором, фактурою та текстурою. Також породи мають різні експлуатаційні характеристики - жорсткість, щільність тощо. Натуральний матеріал не обов’язково фарбувати, адже набагато краще виглядає природний відтінок під безбарвним захисним покриттям.
  • Професійні майстри здатні у повній мірі розкрити особливу текстуру сировини. Неймовірна краса натурального дерева гармонічно вписується у будь-який інтер’єр, доповнює його, або стає його родзинкою.
  • Саме дерево створює незвичайну, живу атмосферу. Ця сировина є символом сонця, землі, усієї природи. Людям буде надзвичайно приємно перебувати у приміщенні, декорованому дзеркалами, обрамленими дерев’яними рамами.
  • Дерево відмінно гармонує з такими матеріалами, як скло, метал, камінь та іншими.

Деревина надзвичайно полюбилась майстрам завдяки притаманній їй пластичності. Варто відзначити й довгий період експлуатації таких виробів. Тому, якщо вирішено купити дзеркало в дерев’яному обрамленні від виробника, то це буде одне з найправильніших рішень щодо оформлення приміщення.

Дерев’яні дзеркала в інтер’єрах різних стилів

Дзеркало у рамі із дерева – характерна особливість багатьох історичних напрямків оформлення ресторанних та житлових інтер’єрів. До таких стилів належать класицизм, ар-деко, ампір, ар-нуво, рококо та інші. Яскраво виражений багет, котрий вигідно контрастує по текстурі та відтінку із скляною поверхнею, дозволяє використовувати вироби для створення стилів екологічних (прованс, кантрі, рустик), етнічних, ретро та вінтаж.

Часто дизайнери вибирають моделі із рамою, прикрашені потертостями та патиною, тобто спеціально зістарені. Особливо вигідне таке рішення у випадку використання у приміщенні антикварних меблів та інших предметів обстановки.

Купити дзеркала та інший дерев’яний декор в широкому асортименті пропонує компанія «Древоделя». Переглядайте наш каталог і обирайте, що ближче до душі.

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх