Древоделя
+380 (68) 525-05-05
Вітрина
Контакти
Древоделя
Контактна особа:
Окаринський Богдан
Телефони:
+380 (68) 525-05-05 доб. 0693248
E-mail:
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, с. Біла, вул. Сагайдачного, 3 на мапі
Графік роботи:
Пн-Пт 10:00 - 19:00 Сб 10:00 - 15:00 без перерв;
Нд вихідний
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Метод патинування у дизайні інтер’єрів

Метод патинування у дизайні інтер’єрів

Не завжди вплив часу на речі здійснює негативний ефект, часто потертості придають їм благородності та особливої чарівності. Інколи він провокує виникнення такого декоративного покриття як патина, яка останнім часом серед модних напрямків у сфері дизайну інтер’єрів посідає особливе місце при облаштуванні незвичайних кімнат з атмосферою старовини.

Щоб на предметах з’явилась патина має пройти багато часу, до того ж у природному середовищі виникає вона лише на речах, виготовлених з міді або її сплавів. Саме тому майстри освоїли техніку штучного створення патини. Для цього вони використовують спеціальні кислоти, фарби та лаки, які, окрім металів, зістаріють ще й дерево.

В інтернет-магазині «Древоделя» ви можете купити різноманітні дерев’яні предмети декору з ефектом патини. У нас чи не найбільший асортимент такої продукції в Україні. Для оздоблення віталень, дитячих, кухонь, ресторанів та інших приміщень ми пропонуємо:

  • різноманітні підноси;
  • консольні столики;
  • ліхтарики для свічок та електричні моделі;
  • дзеркала;
  • підставки для квітів та флористичні кашпо;
  • етажерки та багато інших виробів.

Крім невеличких предметів декору можна придбати й меблі - столи, стільці, лавки та табурети з патиною від виробника. Патиновані речі виглядають надзвичайно гарно, до того ж вони ще й дуже стійкі до деформування та механічних пошкоджень.

Стилі, у яких використовується метод патинування (зістарювання)

Найперший стиль, який неможливо уявити без ефекту старовини – це прованс. При створенні житлових кімнат, ресторанних залів та готельних номерів у цьому напрямку актуальними є дзеркала, столи та стільці з характерним нальотом. Завдяки таким предметам атмосфера у приміщенні виглядатиме витонченою та дуже ніжною.

Стиль кантрі також потребує надзвичайно багато старого дерева, тобто речей, котрі начебто пережили багато подій і потрапили до нас із Америки давніх часів.

«Сучасні історичні» кашпо, горщики-контейнери, підставки та полички – це невід’ємна частина стилів вінтаж та ретро. Патина тут особливо актуальна. Саме вона здатна змусити гостей певного закладу чи мешканців квартири відчути себе важливою історичною особою, подумки перенестись у ті далекі часи, коли кавалери запрошували своїх дам на бали.

Ще два стилі, в котрих головну роль відіграє патина

Меблі та декоративні дерев’яні патиновані предмети є головною рисою дизайну приміщень у стилі шеббі шик. Створити подібний стиль без таких предметів просто нереально. Штучно зістарені меблі є суттю напрямку, його червоною ниткою.

Житло, облаштоване у манері бохо, відображає звички, характер свого господаря. Патиновані речі надають обстановці незвичності, фактурності. Патиновані стільчики, декоративні ящички чи ліхтарики стануть надзвичайно вигідним рішенням, якщо є намір створити стиль бохо.

В каталозі дерев’яного декору від виробника «Древоделя» ви знайдете чимало речей з потертостями та патиною, які впишуться у будь-який інтер’єр чи екстер’єр та обійдуться зовсім недорого.

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх