Древоделя
+380 (68) 525-05-05
Вітрина
Контакти
Древоделя
Контактна особа:
Окаринський Богдан
Телефони:
+380 (68) 525-05-05 доб. 0693248
E-mail:
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, с. Біла, вул. Сагайдачного, 3 на мапі
Графік роботи:
Пн-Пт 10:00 - 19:00 Сб 10:00 - 15:00 без перерв;
Нд вихідний
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Створюємо сад у стилі прованс з дерев'яним декором
Створюємо сад у стилі прованс з дерев'яним декором

Створюємо сад у стилі прованс з дерев'яним декором

Хто сказав, що для того аби побувати у романтичному французькому Провансі обов’язково перетинати море? Сьогодні створити витончену, ніжну і легку, наче хмаринка, атмосферу найвідомішої у світі провінції може кожен, хто має приватний будинок з садком. Завдяки компанії «Древоделя» кожен здатен облаштувати сад у стилі прованс і будь-коли, як захочеться відвідати країну, де завжди пахне лавандою, відчувається аромат хрумких круасанів та царює дух витонченості потрапити туди.

Що потрібно, щоб створити садок у французькому сільському стилі

Перше, що необхідно для того, аби облаштувати такий райський куточок – це дерев’яні предмети декору. Адже саме вони є основою так званого французького сільського стилю. Аксесуари повинні виглядати старими, мати легкі потертості, саме такі, котрі з’являються під впливом часу, ненасичене забарвлення світлих тонів. Так що ж потрібно купити для здійснення свого наміру? У прованському садочку доречні:

  • милі підвісні кашпо із натурального дерева, корзини;
  • квіткові підставки;
  • спеціальні садові та флористичні ящики;
  • дерев’яні меблі - столи, стільці, табурети, лавки та інші предмети;
  • альтанка;
  • ліхтарі-підсвічники з деревини.

Але ці всі речі будуть недоречними, якщо їх не оточуватиме багато зелені, квітів та рослин. Найголовніша культура, яка повинна тут рости – це лаванда, адже вона є символом цього напрямку, його серцем та душею. Якщо ж клімат не дозволяє вирощувати цю квітку на території садочку, то її завжди можна використати в якості оздоблення, поставивши горщик з рослиною у дерев’яне кашпо чи садовий ящик. У розміщенні дерев’яних переметів допускається деяка недбалість – жодного чіткого порядку!

Не менше уваги потрібно приділити й дерев’яним меблям від виробника, котрі також є невід’ємним атрибутом «Провансу». Це можуть бути дійсно старі чи штучно зістарені речі. Дерев’яний стіл, грубі лавки і табурети, стільці із облізлою фарбою – потрібно, щоби всі вони несли на собі відбиток часу. Загальне враження легко зруйнують навіть найменші вироби із пластмаси чи пластику, тому від них слід відмовитись.

Не обійтись у саду без корисного та функціонального декору - предметів, котрі б не мали відношення до сучасності – ліхтарів під свічки (латерни). Вони можуть бути прикрашені патиною та мати універсальний колір – білий, горіховий. Живий вогник зроить атмосферу романтичною, святковою, по домашньому теплою.

Дерев’яний декор для оформлення саду у стилі прованс можна купити в Україні недорого

Оскільки в саду повинно бути багато клумб, то перед їх облаштуванням варто розташувати різноманітні аксесуари по периметру майбутнього палісаду. Окрім квіткових кашпо та ящиків для саду підійдуть фонтанчики, решітки для рослин, що в’ються та скульптури, одразу варто спланувати, де буде знаходитись альтанка. По садочку можна створити звивисті стежечки із гравію або каміння - чим більш звивистими вони будуть, тим краще, адже по прованському садочку в Україні слід прогулюватись не поспішаючи, насолоджуючись оточуючою красою.

Купити різноманітний декор для саду у стилі прованс можна на вітрині компанії «Древоделя», яка є його виробником, а тому пропонує ще й дуже низькі ціни.

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх