Древоделя
+380 (68) 525-05-05
Вітрина
Контакти
Древоделя
Контактна особа:
Окаринський Богдан
Телефони:
+380 (68) 525-05-05 доб. 0693248
E-mail:
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, с. Біла, вул. Сагайдачного, 3 на мапі
Графік роботи:
Пн-Пт 10:00 - 19:00 Сб 10:00 - 15:00 без перерв;
Нд вихідний
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
Дерев'яні полиці в інтер’єрі купити пропонує український виробник
Дерев'яні полиці в інтер’єрі купити пропонує український виробник

Дерев'яні полиці в інтер’єрі купити пропонує український виробник

Полиця – це найпростіший, найелементарніший винахід, котрий дозволяє компактно та гарно розмістити речі у тому чи іншому порядку. Інтер’єр багатьох приміщень декорується саме дерев’яними поличками, котрі є не лише функціональними предметами, але й не рідко відіграють роль важливого елементу оформлення кімнати. У квартирі, будинку чи офісі може не бути фортепіано чи торшеру, безкаркасного крісла чи будь-якого іншого меблювання, але поличка є напевне.

Різновиди дерев’яних полиць, які можна купити в Україні

Напевне ніхто й не задумується, що полички з дерева можуть мати найрізноманітніші форми. У нас для облаштування своєї оселі, ресторану чи бару ви можете замовити наступні види виробів від виробника:

  • найпростіші прямі моделі - це звичайні дошки або полоски, виготовлені з фанери, натурального дерева чи іншого матеріалу, певним чином прикріплені до стіни;
  • підвісні вироби - із назви можна зрозуміти, що такі елементи декору до поверхні самі по собі не кріпляться, а лише підвішуються до неї або стелі;
  • фігурні - такі моделі виконані у формі сніжинки, ялинки та кількаярусного виробу.

Ми пропонуємо купити полиці, виготовлені з натурального масиву дерева. Безперечно це дорогі вироби, однак їхня якість варта витрачених коштів. Моделі відрізняються суттєвою вагою, тому на них можна розставити крупні та важкі речі. А ще – чудовим дизайном, створеним справжніми професіоналами своєї справи.

Полички з дерева над предметами меблювання в різних стилях інтер’єру

При оформленні сучасних віталень, особливо у стилі прованс, основний акцент робиться на якомога більший простір, однак якщо вільного місця буде надто багато, то це може лише нашкодити. Найслабшим місцем завжди є пуста стіна над кріслами та диваном - саме на ній зазвичай розвішують фотознімки та картини. Таке рішення не у всіх випадках може вирішити проблему голого простору, а для втілення ряду дизайнерських оформлень воно і зовсім непридатне. Замість фотографій та малюнків декоратори рекомендують повішати над диваном декілька вузеньких дерев’яних полиць і уже на них розмістити улюблені фото.

Щоб створити оригінальний інтер’єр можна розмістити декілька декоративних елементів у шаховому порядку. Щоб композиція не мала масивного вигляду, краще вибрати короткі та вузькі полички з довжиною до одного метру та шириною не більше 15 сантиметрів.

У кімнатах, ресторанних залах, оформлених у напрямку арт-деко або поп-арт в Україні найчастіше використовують вироби, оснащені підвісними елементами. Як правило, їх розвішують над тахтами, кріслами, іншими предметами обстановки. Під стелею закріпляють масивну та довгу поличку, вниз від якої відходять багаторівневі етажерки. Аби речі не перенавантажували інтер’єр, а лише гармонічно його доповнювали, варто віддати перевагу дерев’яним моделям світлих відтінків.

В оформленні приміщень інколи використовують віконні полиці. Такий варіант найкраще підійде у тому випадку, коли людям подобається прикрашати приміщення квітами та вазонами. Для цього можна придбати компактні варіанти при яких квіти розміщуватимуться на спеціальних етажерках чи кашпо, оформлення котрих відповідатиме стилю інтер’єру.

Переглянувши каталог компанії «Древоделя», ви зможете знайти різноманітний дерев’яний декор, в тому числі полички та етажерки по доступній ціні.

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх